Проектування будівель – це відповідальний процес, який можна довірити тільки справжнім професіоналам своєї справи. Так як від результату залежить якість і довговічність майбутньої споруди. Якщо Вам потрібна ця послуга, то варто звернутися до висококваліфікованих фахівців, які якісно виконають покладені на них функції у найкоротший час. Крім досвідчених співробітників, для компанії, що здійснює проектування об’єктів, обов’язковою умовою є наявність сертифіката, що дозволяє вести відповідну діяльність. Сертифікат видається строком на п’ять років, а її вартість розраховується Державним комітетом індивідуально.

Проектування будівель включає в себе наступні етапи:

  1. ескізне проектування;
  2. затвердження проекту;
  3. оформлення всієї необхідної документації;
  4. складання кошторису;
  5. авторський нагляд.

Всі перераховані роботи повинні виконуватися з урахуванням суворої відповідності всім технічним вимогам і стандартам.

Проектування промислових будівель

Проектування промислових будівель повинно відповідати вимогам експлуатації приміщення і, згідно з містобудівними нормами, вписуватися в навколишню забудову. Саме тому проектування промислових об’єктів починається зі складання виробничо-технологічної схеми, яка визначає планування і габарити споруди. Виробничо-технологічна схема розробляється технологом.

Проектування виробничих будівель

Компанія «ПрикарпатБудПроект» за єдиним державним нормам і стандартам здійснює проектування будівель будь-якої складності, в тому числі і проектування виробничих будівель, яке на сьогоднішній день є одним з найбільш перспективних напрямків сучасної архітектури. Ми гарантуємо, що в процесі виконання проектних робіт будуть дотримані всі технічні норми, а також проведена оптимізація процесу узгодження проектів.

Проектування індивідуальних та багатоквартирних житлових будинків, споруд

Житловим будинком є будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання.
Згідно  ДБН 79-92 “Житлові будинки для індивідуальних забудовників України”,  ДБН В.2.2-15:2015 “Житлові будинки. Основні положення” та ДБН В.2.2-24:2009 “Проектування висотних житлових і громадських будинків”.

Розрахунок вартості проектних робіт

Більшість Замовників, вже при першому дзвінку, просять нас назвати орієнтовну вартість проектування. Як правило це не так просто, так як для визначення вартості необхідно враховувати багато факторів і стадії проектування.

Вартість проектних робіт істотно залежить від вихідних даних на проектування:
* Архітектурно-планувальне завдання (містобудівні умови і обмеження в складі містобудівного обгрунтування);
* Технічні умови щодо інженерного забезпечення об’єкта (ТУ);
* Завдання на проектування;
* Інші дані (топографічні плани, висновків про інженерно-геологічних, гідрологічних та екологічних умов території).

Архітектурно-планувальне завдання – документ, що містить комплекс містобудівних та архітектурних вимог і особливих умов проектування і будівництва об’єкта архітектури на конкретній земельній ділянці.

Згідно ДБН Д.1.1-7-2000 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт для будівництва, що здійснюється на території України» кошторисна вартість проектно-вишукувальних робіт може визначатися двома способами:
– на підставі діючих в Україні збірників цін на проектно-вишукувальні роботи з застосуванням відповідних коефіцієнтів та індексів для будівництва об’єктів усіх галузей народного господарства Україна;
– з застосуванням усереднених відсоткових показників вартості проектних робіт до вартості будівельно-монтажних робіт для будівництва об’єктів житла і соціальної сфери.