Проектування будівель – це відповідальний процес, який можна довірити тільки справжнім професіоналам своєї справи. Так як від результату залежить якість і довговічність майбутньої споруди. Якщо Вам потрібна ця послуга, то варто звернутися до висококваліфікованим фахівцям, які якісно виконають покладені на них функції у найкоротший час. Крім досвідчених співробітників, для компанії, що здійснює проектування об’єктів, обов’язковою умовою є наявність ліцензії, що дозволяє вести відповідну діяльність. Ліцензія видається строком на п’ять років, а її вартість розраховується Державним комітетом індивідуально.

Проектування будівель включає в себе наступні етапи:

  1. ескізне проектування;
  2. затвердження проекту;
  3. оформлення всієї необхідної документації;
  4. складання кошторису;
  5. авторський нагляд.

Всі перераховані роботи повинні виконуватися з урахуванням суворої відповідності всім технічним вимогам і стандартам.

Проектування промислових будівель

Проектування промислових будівель повинно відповідати вимогам експлуатації приміщення і, згідно з містобудівними нормами, вписуватися в навколишню забудову. Саме тому проектування промислових об’єктів починається зі складання виробничо-технологічної схеми, яка визначає планування і габарити споруди. Виробничо-технологічна схема розробляється технологом.

Проектування виробничих будівель

Компания «Прикарпатбудпроект» за єдиним державним нормам і стандартам здійснює проектування будівель будь-якої складності, в тому числі і проектування виробничих будівель, яке на сьогоднішній день є одним з найбільш перспективних напрямків сучасної архітектури. Ми гарантуємо, що в процесі виконання проектних робіт будуть дотримані всі технічні норми, а також проведена оптимізація процесу узгодження проектів.