При проведенні будь-яких будівельних робіт, зміну конструктивних або архітектурних особливостей будівлі і навіть при простій переплануванні квартири потрібне узгодження проектів з відповідними державними структурами.

Якщо мова йде про приватному володінні і у вас є вільний час, ви можете самостійно здійснити узгодження проектів в бюро технічної інвентаризації (БТІ). У деяких випадках, можливо, знадобляться дозволи інших органів нагляду.

Якщо погодження проектів необхідно комерційної організації або у вас просто недостатньо часу для того, щоб ходити по інстанціях, узгодження проектів краще доручити спеціалізованим фірмам, які зараз є в будь-якому місті. Компанії, що беруть на себе роботу з узгодження проектів, відповідають за весь процес і гарантують в строк передачу замовнику всіх необхідних документів, а також інших актів і висновків, необхідних для узгодження.

Перелік послуг, що надаються у сфері узгодження проектів поширюється (але не обмежується ними) на наступні види робіт:

  • нове будівництво і перепланування житлових і нежитлових приміщень (у тому числі здійснена раніше);
  • переклад житлового приміщення в нежитловий фонд;
  • проекти по зміні фасадів та реконструкції будівель, зміни інженерних мереж і комунікацій;
  • роботи, що проводяться на прилеглих до спорудження територіях і т.д.

Крім того, деякі компанії пропонують послуги з лабораторними дослідженнями, виробничому контролю і ліцензування, оскільки в низці випадків це є необхідною умовою отримання дозвільної документації.

Спеціалізовані фірми здійснюють узгодження проектів з усіма органами державного нагляду, чия віза потрібна для проведення запланованих робіт в кожному конкретному випадку: БТІ, Росспоживнагляд, органи пожежного, санітарно-епідеміологічного, екологічного нагляду, а також ряд інших організацій.

Ціни на послуги за погодженням варіюються залежно від складності завдання, термінів та кількості оформлюваних документів. Розцінки обговорюються індивідуально з кожним клієнтом.